W piątek 19 czerwca uczniowie klasy IV wraz z wychowawcą, panem Adamem, odwiedzili Ranczo Pasjonata Państwa Piasnych w Lutogniewie. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Uczniowie pływali kajakami, strzelali z łuku i wiatrówki, uczestniczyli w grach i zabawach na świeżym powietrzu oraz własnoręcznie wykonywali breloki. Nie zabrakło także spaceru z końmi i wspólnego ogniska, które było doskonałą okazją do integracji i odpoczynku.
To był dzień pełen radości, aktywności i wspaniałych wspomnień. Serdecznie dziękujemy Państwu Piasnym za gościnność i przygotowanie tak wielu ciekawych atrakcji.
![]()







