Z radością informujemy, że zostały ogłoszone wyniki IV Powiatowego Konkursu Plastycznego "Magia kolażu-świat animacji Disneya",
w gronie laureatów znalazły się nasze uczennice – Karolina Rolnik oraz Wiktoria Kołodziej.
Serdecznie gratulujemy sukcesu, talentu i zaangażowania, które znalazły odzwierciedlenie w ich wyjątkowych pracach. Życzymy dalszego rozwijania pasji artystycznej oraz kolejnych osiągnięć.
Brawo!
![]()







