Strona główna Rok szkolny 2014/2015

1.jpg
tarcza.jpg
stulecie4.jpg

Rok szkolny 2014/2015
Rajd Rowerowy

Ponad 100 uczestników wzięło udział w rodzinnym Rajdzie Rowerowym, który odbył się 31 maja. Trasa rajdu prowadziła z Lutogniewa przez Wróżewy i Benice. Na mecie czekały na uczestników kiełbaski z grilla i pyszny placek drożdżowy. Po posiłku uczniowie klasy I i II przedstawili okolicznościowy program dedykowany mamom i tatom. Było to miłe niedzielne popołudnie.

 

 

 

 

 

 
Szkolny Bajt

28 maja Katarzyna Wróbel i Bogna Murawska uczestniczyły w VII edycji Gminnego Konkursu Informatycznego “Szkolny bajt”. Konkurs składał się z dwóch części. Cześć pierwsza polegała na rozwiązaniu testu ze znajomości zagadnień informatycznych. Cześć druga to umiejętność obsługi w praktyce systemu operacyjnego i programów użytkowych. Po podliczeniu punktów okazało się ,że zwyciężyły uczennice naszej szkoły. Gratulacje !!!

 

 

 

 

 
Odjazdowy Bibliotekarz

23 maja grupa uczniów uczestniczyła w rajdzie rowerowym „Odjazdowy bibliotekarz 2015” Rajd prowadził ulicami Krotoszyna po miejscach związanych z historią miasta i okolic. Meta rajdu usytuowana była na rynku, gdzie na uczestników czekała smaczna grochówka. Rajd wpisał się w okoliczność imprezy „600 kilometrów na 600 lecie Krotoszyna”

 

 

 

 

 

 
Stypendia Burmistrz Krotoszyna

29.04. w auli Gimnazjum nr 2 w Krotoszynie odbyła się gala wręczenia Stypendiów Burmistrza Krotoszyna za I semestr r. szkolnego 2014/2015. Wśród wyróżnionych uczniów znalazły się dwie uczennice naszej szkoły: Gabriela Jaskóła z klasy IV i Katarzyna Jagodzińska z klasy VI. Gratulujemy i trzymamy kciuki za II semestr.

 

 

 
Biegi przełajowe

29.04. odbyły się powiatowe eliminacje uczniów w biegach przełajowych. Pierwsze miejsce zajął Michał Jędrzejak, zdobywając kwalifikacje do szczebla wojewódzkiego. Gratulujemy!

 
« pierwszapoprzednia123456następnaostatnia »

Strona 2 z 6