Strona główna Rok szkolny 2014/2015

1.jpg
tarcza.jpg
stulecie4.jpg

Rok szkolny 2014/2015
Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015 rozpoczęła msza św. w kościele Św. Trójcy, po której odbyła się akademia w szkole. Pan Dyrektor podsumował upływający rok szkolny. Pożegnano absolwentów szkoły którzy otrzymali świadectwa i okolicznościowe nagrody. Statuetkę najlepszego absolwenta otrzymała Katarzyna Jagodzińska. Były uśmiechy, podziękowania i życzenia słonecznych , wspaniałych wakacji.

 

 

 

 

 

 

 
Dzień Zdrowia

Gry i zabawy sprawnościowe, rozwiązywanie krzyżówek, pokaz ratownictwa medycznego oraz przedstawienia o tematyce zdrowotnej, wypełniły Szkolny Dzień Zdrowia, który odbył się dnia 10 czerwca.

 

 

 

 

 

 

 
Tydzień z matematyką

W dniach od 13 do 17 kwietnia w naszej szkole zorganizowano „Tydzień z matematyką”. Uczniowie klas II-VI przez 5 dni wspaniale się bawili. Każdy dzień niósł ze sobą inne zmagania i zadania. Były m. in. tangramy, kompozycje z figur geometrycznych, krzyżówki liczbowe, kwadraty magiczne, ukryte zbiory, diabelskie figury, działania szyfrowane, tajne hasła. Uczniowie losowo podzieleni według kategorii wiekowych na drużyny 2-3-osobowe zbierali punkty za wykonane zadania. Liczyła się przede wszystkim wiedza i umiejętności, ale również systematyczność i wytrwałość. Drużyny w poszczególnych kategoriach wiekowych, które zdobyły największą liczbę punktów za wykonywane zadania w ciągu całego tygodnia otrzymały dyplomy i drobne upominki ufundowane przez Radę Rodziców:

  • z klasy II drużyna w składzie: Wojtek Kałążny, Olga Pawlicka,
  • z klasy III drużyna w składzie: Anna Murawska, Kacper Stępniak,
  • z klasy IV drużyna w składzie: Julia Basińska, Hubert Konarczak, Wojciech Pierunek,
  • z klasy V drużyna w składzie: Kacper Basiński, Amelia Grzegorek,
  • z klasy VI drużyna w składzie: Katarzyna Jagodzińska, Tomasz Maćkowiak, Dawid Sowiński.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
Święto Konstytucji

3 maja obchodzimy Święto Konstytucji 3 Maja. W tym roku minęły już 224 lata od tego ważnego wydarzenia. O kulisach jej powstania opowiedzieli uczniowie klasy VI na uroczystym apelu.

 

 

 

 
DZIEŃ ZIEMI

22 kwietnia przypada Dzień Ziemi. Uczniowie naszej szkoły najpierw wysłuchali okolicznościowego programu przygotowanego przez dzieci z oddziału przedszkolnego, a następnie posadzili kolejne już drzewo na szkolnym ogrodzie.

 

 

 

 

 

 
« pierwszapoprzednia123456następnaostatnia »

Strona 1 z 6