Strona główna Rok szkolny 2013/2014

1.jpg
tarcza.jpg
stulecie4.jpg

Rok szkolny 2013/2014
Rekrutacja

 

 

 
Noc w szkole

Jedną z atrakcji zorganizowanych w naszej szkole podczas ferii zimowych była „Noc w szkole”. W tym roku uczestnikami byli uczniowie z klas IV, V, VI. Zaczęliśmy o godz. 18.00 od rozłożenia materacy oraz śpiworów. Następnie przygotowaliśmy kolację – pyszne hot-dogi. Kiedy wszyscy się najedli poszliśmy do salki gimnastycznej, aby wziąć udział w różnych konkursach. Oglądaliśmy również śmieszne filmy. Noc była bardzo krótka, więc rankiem zjedliśmy śniadanie i poszliśmy do swoich domów spać.

 

 

 
Dyskoteka Karnawałowa

Ostatniego dnia I semestru, czyli 31.01.2014 odbyła się w naszej szkole dyskoteka karnawałowa. W tym dniu większość uczniów przyszła przebrana za przeróżne postacie: był Zorro, byli piraci, rycerze, biedronki, księżniczki i czarownice. Tak jak w ubiegłym roku Samorząd Uczniowski zorganizował loterię fantową. Główne nagrody ufundowane przez grono nauczycielskie wygrali: myszkę bezprzewodową Zosia Sójka z kl. II oraz słuchawki Jakub Robakowski z kl. IV. Uczniowie bawili się świetnie i już czekają na następną dyskotekę.

 

 

 

 

 

 

 

 
Sukces warcabistów

Sukcesem zakończył się wyjazd uczniów naszej szkoły na eliminacje powiatowe w warcabach klasycznych 22 stycznia do Smolic. W kategorii chłopców I i II miejsce zajęli Maciej Zmyślony i Hubert Konarczak. Będą oni reprezentowali powiat krotoszyński na finale wojewódzkim w Poznaniu. Gratulujemy.

 

 

 

 
Dzień Babci i Dziadka

Tradycją naszej szkoły jest przygotowywanie uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. I tym razem, 21 stycznia, na salę Domu Ludowego licznie przybyli zaproszeni goście. Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas I-III wspaniale zaprezentowały przed tak miłą publicznością swoje talenty. Mamy naszych uczniów zadbały o pyszne ciasto i kawę. Wzruszenie, radość i uśmiech gościł na twarzach wszystkich babć i dziadków podczas całej imprezy.

 

 

 

 

 

 


 
« pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia »

Strona 4 z 8