Strona główna Rok szkolny 2013/2014

1.jpg
tarcza.jpg
stulecie4.jpg

Rok szkolny 2013/2014
Lista dzieci przyjętych

 

 
Powiatowe eliminacje w unihokeju

Drużyna chłopców z naszej szkoły uczestniczyła w powiatowych eliminacjach w unihokeju, które odbyły się w Koźminie Wlkp. Po bardzo zaciętych zmaganiach, w których uczestniczyło 8 szkół awans do finału rejonowego wywalczyli gospodarze imprezy. nasi chłopcy zajęli czwarte miejsce. Gratulacje!

 

 

 

 

 

 

 
Wiosna ... "znów nam ubyło lat"

Wiosna ... "znów nam ubyło lat"

- takie motto w tym roku towarzyszyło obchodom pierwszego dnia wiosny. W 2014 roku astronomiczna wiosna rozpoczęła się dokładnie 20.03.2014 o godz. 17.57.

Prawdziwie wiosenna aura spowodowała, że cała brać szkolna wraz z gronem pedagogicznym, dyrektorem i rodzinami naszych uczniów przywitała ten dzień kolorowym, wesołym i głośnym korowodem, maszerującym ulicami Lutogniewa.

Najstarsi uczniowie przypomnieli tradycje palenia marzannny, natomiast klasa druga, w barwnych strojach, pokazała ciekawą inscenizację. Na koniec zaśpiewano rytmiczne piosenki.

Najliczniej przybyłym rodzinom wręczono słodkie upominki, a wszystkim cukierki.

Spotkanie zakończyło się pyszną wiosenną zupą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Turniej sportowy "Ćwicz z główką"

11marca w Szkole Podstawowej w Kobiernie odbył się Turniej Sportowo-Rekreacyjny kl. I-III pamięci pani Renaty Dolata (zmarłej w 2013 dyrektor szkoły). Młodzi sportowcy zmagali się w 10 konkurencjach. Były sztafety, slalomy, rzuty, skoki w workach, dwa ognie oraz przeciąganie liny.

 

Drużyna z naszej szkoły zajęła III miejsce. Gratulujemy!

 

 

 

 

 

 

 

 
Konkurs plastyczny

Małgosia Hendrysiak, Zosia Sójka z klasy II oraz Agata Hendrysiak z klasy V - to trzy utalentowane plastycznie dziewczynki, które wzięły udział w IX Międzyszkolnej Galerii Plastycznej w Świnkowie. Zadania konkursowe polegały na wykonaniu pracy plastycznej w określonym formacie. Uczniowie klas I-III malowali lub rysowali jeden z trzech zaproponowanych tematów. Natomiast grupa starsza realizowała studium jednej z dwóch kompozycji (martwa natura). Naszym młodym artystkom, a w szczególności Zosi, która zdobyła I miejsce w swej kategorii wiekowej serdecznie gratulujemy.

 

 

 

 
« pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia »

Strona 3 z 8