Strona główna Rok szkolny 2012/2013

1.jpg
tarcza.jpg
stulecie4.jpg

Rok szkolny 2012/2013
Dyskoteka Andrzejkowa

W dniu 26 listopada 2012r. odbyła się Dyskoteka Andrzejkowa dla uczniów naszej szkoły. Ci, którzy na nią przyszli, z pewnością dobrze się bawili. Muzyka porywała do tańca, nikt nie podpierał ścian. Nie mogło zabraknąć wróżb andrzejkowych. Dzieci dowiedziały się, co je czeka w przyszłości, wybierając jeden z kubeczków, pod którymi były ukryte: samochód oznaczający daleką podróż, liść laurowy, czyli życie pełne przygód, cukierek przepowiadający słodkie, wesołe życie, balonik życie barwne i ciekawe, piórko -życie twórcze oraz moneta zapowiadająca wielką wygraną.Dużo radości i śmiechu dostarczyła nam wróżba, która zdradzała imię przyszłej sympatii. Jak widać na załączonych zdjęciach, zabawa była udana, wszystkim dopisywały humory i chęci do zabawy w gronie przyjaciół i kolegów ze szkoły. Uczniowie mogli pozwolić sobie na chwilę rozrywki, oderwania od codzienności i nauki…


 

 

 

 

 

 
Wycieczka do Kalisza i Gołuchowa

Najpierw dwie godziny wspaniałej zabawy w Bajkolandzie. Następnie spacer po przepięknym parku w Gołuchowie. Na koniec uczestnicy wycieczki - uczniowie oddziału przedszkolnego i klas I-III mogli obejrzeć w pokazowej zagrodzie żubry, daniele, koniki polskie i dziki.

 

 

 

 
Rajd Ekologiczny

     16 listopada uczniowie klasy czwartej uczestniczyli wraz z opiekunem - nauczycielem przyrody w XIII Krotoszyńskim Rajdzie Ekologicznym. Trasa tegorocznego rajdu wiodła ścieżką ekologiczną przez rezerwaty "Mszar Bogdaniec" i "Baszków". Uczestnicy rajdu podziwiali osobliwości fauny i flory występujące na terenie wymienionych wyżej rezerwatów. 

 

 

 

 

 
Święto Niepodległości

     Święto Narodowe Polaków - tak na pewno zapamiętają uczniowie naszej szkoły  11 listopada.

     W Wielkopolsce ten dzień jest również okazją do objadania się rogalami świętomarcińskimi.

 

 

 

 

 

 

 
Dzień Edukacji Narodowej

     12.10.2012 odbyła się uroczysta akademia, w czasie której złożono pracownikom szkoły życzenia z okazji Święta Edukacji Narodowej oraz dokonano tradycyjnie już pasowania klasy pierwszej.

 

 

 

 

 

 

 
« pierwszapoprzednia123456następnaostatnia »

Strona 5 z 6