Strona główna Rok szkolny 2012/2013

1.jpg
tarcza.jpg
stulecie4.jpg

Rok szkolny 2012/2013
Dzień Babci i Dziadka

31 stycznia sala Domu Ludowego wypełniona była szczególnymi gośćmi. To babcie i dziadkowie przybyli, aby wysłuchać podziękowań swych wnucząt za okazaną dobroć, serce, ciepło i miłość.

 

 

 

 

 

 

 

 
Wigilia szkolna

Piątek, 21 grudnia upłynął w naszej szkole w miłej i świątecznej atmosferze. Rozpoczęły go dzieci z oddziału przedszkolnego, które przedstawiły Jasełka, po czym odbyły się uroczyste spotkania w klasach, na których uczniowie wśród śpiewu kolęd i pastorałek poznawali obrzędy i tradycje związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Zawitał także gwiazdor, obdarowując wszystkich prezentami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Spotkanie przy choince

"Spotkanie przy choince" przygotowane przez uczniów naszej szkoły kierunkiem nauczycieli cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Program miał na celu ukazanie istoty świąt Bożego Narodzenia i skłonienie publiczności do refleksji i zadumy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Spotkanie Wigilijne

Prezentacja multimedialna o tematyce świątecznej oraz kolędy i pastorałki w wykonaniu uczniów szkoły, uświetniły spotkanie wigilijne PSL Krotoszyn, które odbyło się 14.12.2012r.w Domu Ludowym w Lutogniewie.

 

 

 

 

 
Mikołajki

     Szósty grudnia, dzień Św. Mikołaja upłynął w szkole w miłej i radosnej atmosferze. Tradycyjnie każdy uczeń miał na sobie cośczerwonego, a w klasach czekały słodkie upominki od Św. Mikołaja.

 

 

 

 

 

 
« pierwszapoprzednia123456następnaostatnia »

Strona 4 z 6