Strona główna Rok szkolny 2011/2012

1.jpg
tarcza.jpg
stulecie4.jpg

Rok szkolny 2011/2012
Bal karnawałowy

Przed feriami na balu karnawałowym podziwialiśmy barwne stroje i pomysły na przebrania. Najbardziej pomysłowych nagrodzono słodyczami. W czasie imprezy został rozstrzygnięty konkurs "Mam Talent".

 

 


 

 

 

 
"Anioły są wśród nas"

Ze względu na brak dużej sali (remont) tylko uczniowie klas IV - VI oraz opiekunowie SU i wychowawcy klas mogli spotkać się przy kawie i piernikach, aby po wysłuchaniu spektaklu pt.: "Anioły są wśród nas" uczestniczyć we wspólnym śpiewaniu kolęd, czy pakowaniu prezentów na czas.

 

 

 

 

 

 
Karnawał w przedszkolu

Każde spotkanie przy muzyce jest wspaniałą okazją do wspólnej zabawy i tańca. Szczególnie - kiedy można bawić się jak my - w pięknych przebraniach.

 

 

 

 

 

 
Spotkanie z "Bajką przy choince"

Do tradycji w naszym oddziale przedszkolnym należą spotkania z "Bajką pod choinką", kiedy to zaproszeni rodzice i starsze koleżanki czytają dzieciom swoje ulubione utwory. W ten sposób rozwija się wyobraźnia, myślenie, wzbogaca się zasób słów, poprawia koncentracja i pamięć. Czytając najmłodszym, inwestujemy w przyszłość.

 

 

 

 

 
Spotkanie Świąteczne

22 grudnia 2011 roku w Kościele Parafialnym w Lutogniewie odbyło się Spotkanie Świąteczne z udziałem przedszkolaków i uczniów naszej szkoły. Dzieci zaprezentowały spektakl o tematyce Świąt Bożego Narodzenia. Skłoniły zainteresowanych słuchaczy do refleksji. Niesforne anioły dorzuciły do przygotowanej inscenizacji odrobinę humoru. Śpiew kolęd i pastorałek oraz gra na skrzypcach i gitarze uatrakcyjniły występ. Na zakończenie zebrani usłyszeli życzenia świąteczne i noworoczne. Całości towarzyszył miły, rodzinny nastrój.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
« pierwszapoprzednia12345następnaostatnia »

Strona 3 z 5