Strona główna Rok szkolny 2011/2012

1.jpg
tarcza.jpg
stulecie4.jpg

Rok szkolny 2011/2012
Zakończenie Roku Szkolnego 2011/2012

W czasie uroczystej akademii - 29 czerwca br. pożegnaliśmy klasę szóstą. Absolwentom życzymy sukcesów w wybranych gimnazjach, wszystkim udanego wypoczynku.

 

 

 

 

 

 

 
Otwarcie Domu Ludowego w Lutogniewie

Uroczystość otwarcia odnowionego i zmodernizowanego Domu Ludowego w Lutogniewie odbyła się 22 czerwca 2012r z udziałem uczniów naszej szkoły, którzy na tę okoliczność przygotowali specjalny program.

 

 

 

 

 

 
Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka zorganizowano rajd, smażenie kiełbasek, konkurencje i zabawy na nowym placu. Na zakończenie uczniowie biorący udział w konkursie matematycznym otrzymali nagrody i wyróżnienia. Gratulujemy!

 

 

 

 

 


 
Festyn i otwarcie placu zabaw 2012

Na uroczyste otwarcie placu zabaw zaproszono przedstawicieli władz samorządowych Miasta i Gminy Krotoszyn oraz przewodniczących lokalnych organizacji.

Tradycyjnie dokonano przecięcia wstęgi i poświęcenia. Na pamiątkę tego wydarzenia został posadzony dąb, który symbolizuje długowieczność i siłę.

 

 

Po oficjalnym otwarciu, młodzież zaprezentowała modę "Euro 2012". Uzdolnieni muzycznie uczniowie zaśpiewali piosenki o sporcie, a na zakończenie zatańczyły cheerleaderki.

Gości, rodziców, nauczycieli i uczniów zaproszono na V Rodzinny Festyn. W programie zaprezentowano: szkolne talenty, piosenki, taniec, występ Zespołu Lutogniewiacy, Babińca, konkurencje sprawnościowe, III Otwarte Mistrzostwa Lutogniewa w Rzucie Gumofilcem, loterię fantową.

 

Zdjęcia można obejrzeć w naszej galerii. Zapraszamy.

 

 

 

 

 

 

 


 
Dzień Ziemi

Przedszkolaki starają się zawsze żyć w zgodzie z przyrodą. Dzień Ziemi to okazja, by przypomnieć społeczności szkolnej, że zieloną planetę mamy tylko jedną. Pamiętając o czystej Ziemi, nie możemy zapomnieć o czystości naszego ciała. O tym, jak dbać o higienę przypomnieli nam uczniowie klasy pierwszej.

 

 

 

 

 

 

 
« pierwszapoprzednia12345następnaostatnia »

Strona 1 z 5