Strona główna Informacje dla rodziców

p. Irena Dobra Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Poznaniu

Delegatura w Kaliszu

ul. Kolegialna 4, 62-800 Kalisz

„Drzwi otwarte” i pogadanka dla rodziców „Dziecko w świecie multimediów”

15 listopada 2017r. od godz. 1600 do 1730 odbędą się „Drzwi otwarte”, na których będzie można porozmawiać z wychowawcami i nauczycielami na temat ocen uczniów.

Wcześniej o godz. 1500 w Sali Domu Ludowego odbędzie się pogadanka dla rodziców na temat „Dziecko w świecie multimediów”.

Bardzo proszę rodziców o udział.

Zenon Szczęsny

Akcja informacyjna

Drodzy Rodzice!

Co roku, czasami dwa razy do roku, pojawia się w szkole problem wszawicy. To, niestety, zjawisko powszechne, charakterystyczne dla miejsc, gdzie przebywają dzieci. Przekazujemy Państwu bardzo często informacje na temat profilaktyki, leczenia. Ponawiamy akcję informacyjną!

Petycje

Petycja - WODA W SZKOŁACH

Petycja - WZOROWA ŁAZIENKA

OGŁOSZENIE

W nowym roku szkolnym 2017/2018 obowiązuje zakup tylko podręczników do religii. Pozostałe podręczniki i ćwiczenia są objęte dotacją i uczniowie otrzymają je za darmo.

« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »