Strona główna Aktualności

1.jpg
tarcza.jpg

Aktualności
Mikołajki

6 grudnia imieniny obchodzą wszyscy Mikołaje. Jest to także dzień, w którym na prezenty od św. Mikołaja czekają wszystkie dzieci na świecie. Święty Mikołaj pamiętał także o uczniach naszej szkoły. Gdy rano weszli do klas zobaczyli piękne zielone choinki oraz słodkie prezenty. Mikołaj zostawił list, w którym życzył wszystkim wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia i przepraszał, że nie mógł osobiście wręczyć nam prezentów, ale bardzo się spieszył do innych dzieci. Był to bardzo miły dzień.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Park Trampolin

1 grudnia 2017 byliśmy w Parku Trampolin w Ostrowie Wlkp. Nie możemy się doczekać kolejnego wyjazdu. 
Dzień Pluszowego Misia

24 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs dla wszystkich klas na największą liczbę misiów przypadającą na jedną osobę. Konkurs wygrała klasa I z liczbą
11 misiów na osobę, niewiele gorsi okazali się uczniowie przedszkola, którzy przynieśli  średnio po 9 maskotek. Okazało się, że nawet uczniowie klasy VII mają jeszcze pluszaki, którymi pochwalili się w tym dniu.

 

 

 

 

 

 

 

 


 
Światowy Dzień Życzliwości

21 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Życzliwości. Również w naszej szkole został on uczczony. Uczniowie wszystkich klas pisali o sobie wzajemnie i o wszystkich pracownikach szkoły miłe słowa, które powiesiliśmy na „drzewie życzliwości”, a później rozdaliśmy. Każdy mógł dowiedzieć się, za co jest lubiany i ceniony. Przesłanie akcji jest proste – bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta. Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką!

 

 


 
Dyskoteka Andrzejkowa

Dnia 20 listopada w naszej szkole odbyła się Dyskoteka Andrzejkowa, którą zorganizował Samorząd Uczniowski. Sala Domu Ludowego od godziny 15.00 była wypełniona uśmiechniętymi buziami imprezowiczów. Uczniowie bawili się w rytm najnowszych przebojów muzycznych. Jednak największą atrakcją okazały się wróżby. Każdy uczeń mógł dzięki nim dowiedzieć się kim zostanie i co go czeka
w przyszłości.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
« pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia »

Strona 3 z 7