Strona główna Rok szkolny 2015/2016

1.jpg
tarcza.jpg
stulecie4.jpg

Rok szkolny 2015/2016
Uroczystość zakończenia roku szkolnego

24 czerwca uczniowie pożegnali rok szkolny. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w miejscowym kościele, po której wszyscy udali się do Domu Ludowego, gdzie odbyło się zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Były dyplomy i nagrody dla najlepszych uczniów oraz życzenia słonecznych, wspaniałych wakacji. Pożegnano także uczniów klasy VI, którzy od września będą już uczniami gimnazjum.

Do zobaczenia we wrześniu.

 

 

 

 

 


 
Wycieczka do Deli Parku

22 czerwca uczniowie z klas I-III wybrali się na wycieczkę do Deli Parku niedaleko Poznania. Pogoda dopisała, więc mogli podziwiać jego atrakcje: miniatury znanych budowli, prehistoryczne zwierzęta oraz gigantyczne owady. Po zwiedzaniu wszyscy mogli szaleć na ogromnym placu zabaw. W drodze powrotnej zwiedzili również Muzeum Rolnictwa i Przemysłu Spożywczego w Szreniawie.


 

 

 
Wycieczka do Warszawy

Od 19 do 21 czerwca 2016 roku nasi uczniowie podziwiali stolicę. Zobaczyliśmy bardzo dużo. Wieczorami miło spędzaliśmy czas. czekamy na kolejną wycieczkę w przyszłym roku szkolnym.

 

 

 

 

 

 


 
Sukces Ani

17 czerwca 2016r. w Szkole Podstawowej w Zalasewie, gm. Swarzędz odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom XX Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce. W uroczystości uczestniczyła także Ania Murawska, laureatka w kategorii klas IV.

GRATULUJEMY

 

 


 
Odwiedziny w muzeum i bibliotece

24 maja 2016r. klasa IV i V wraz z wychowawcami udały się do Muzeum Regionalnego w Krotoszynie oraz Biblioteki Publicznej. W muzeum uczniowie wysłuchali prelekcji na temat chrztu Polski oraz obejrzeli wystawę związaną z początkami powstania Krotoszyna. W bibliotece uczestniczyli w warsztatach pisania książki. Ich zadaniem było stworzenie krótkiego komiksu na temat wysłuchanego opowiadania.

 

 

 


 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 11